فروشگاه اینترنتی کاراتک، خرید بروز ترین دیمر‌ها و ترموستات های خانگی و صنعتی

چرا ترموستات کارا ؟

ترموستات کارا با بررسی کامل و در نظر گرفتن کلیه عوامل و نیازهای مشتریان و بازخوردهای ایشان طراحی و تولید گردیده است که در ذیل به بعضی از مهمترین آنها اشاره می گردد :

– نمایشگر کامل و ساده

درطراحی نمایشگر دستگاه سعی شده تمام کمیتهای لازم از جمله : دور فن , تنظیم دمای محیط (set point) , مد سرمایش/ گرمایش، همزمان نمایش داده شود تا برای دیدن کمیتها ، لازم نباشد دکمه ای فشرده شود . همچنین فونت نمایش اعداد و نمادها از وضوح و درشتی لازم برخوردار است.

– سهولت استفاده

در طراحی کلیدها برای هر عملگر کلیدی مجزا گذاشته شده تا دستگاه برای همه افراد با هر سطح سواد و سنی به سهولت قابل استفاده باشد.

– دقت بالا در تولید

کلیه قطعات مدارات الکترونیکی توسط دستگاه CNC بنام (PickandPlace) مونتاژ میگردد و ما با بهرهگیری از این دستگاه توانسته ایم دقت و کیفیت تولید را افزایش و هزینه ها را کاهش دهیم. در این دستگاه به علت عدم دخالت دست در تولید و دقت فوق العاده بالا احتمال خطا به حداقل میرسد.

– انعطاف پذیری

در ترموستات کارا، به کاربر این امکان داده میشود که میزان کمیتهایی چون کالیبراسیون دما , پسماند یا هیسترزیس دما را به دلخواه تغییر دهد.ضمن اینکه عملکرد فن در مد سرمایش بسته به سلیقه کارخانه تولید کننده داکت قابل تغییر میباشد .

– به حداقل رساندن نگرانی مشتری

درصورت عدم رضایت از عملکرد دستگاه کل وجه به شما مسترد شده و کالا مرجوع میشود.

– گارانتی بی چون و چرا !

درصورت بروز مشکل در دستگاه طی مدت گارانتی(2 سال) ابتدا دستگاه نو به شما تحویل داده می شود سپس دستگاه معیوب دریافت میشود.

– مدارفرمان قوی

دراکثر ترموستاتها جهت تنظیم دور فن یا کمپرسور معمولا یا از المان الکترونیکی ترایاک استفاده میشود یا رله 3 آمپر. استفاده از ترایاک باعث ایجاد جریان نشتی در موتور شده و گاها حتی در هنگام خاموش بودن فن ,صدای کمی از فن شنیده میشود.در مواردی که رله کوچک سه آمپر استفاده میشود احتمال چسبیدن کنتاکت رله در صورت جریان عبوری زیاد وجود دارد.در ترموستات کارا ، جهت جلوگیری از جریان نشتی و همچنین جریان دهی بالا از رله 7 آمپر استفاده شده است .

– بهره گیری ازمنبع تغذیه پایدارو پالایش شده

اکثر مشکلاتی که برای دستگاههای الکترونیکی بوجود می آید معمولا مربوط به طراحی ضعیف منبع تغدیه میباشد ،در ادامه مختصراَ در این باره با شما صحبت خواهیم کرد.

در دستگاه‌های الکترونیک از چهار روش جهت تامین تغذیه مدار استفاده میشود ،که به طور مختصر مزایا و معایت هر روش را بررسی میکنیم :

1-استفادر از ترانس :

استفاده از ترانس در دستگاه باعث افزایش حجم دستگاه شده ضمن اینکه بازده انرژی بسیار کمی دارد.ترانس در مقابل اتصال کوتاه حفاظت نشده و ممکن است موجب آتش سوزی شود.در عوض ولتاژی که به مدار الکترونیکی وارد میشود ایزوله از برق شهر میباشد.

2- استفاده از خازن و مقاومت :

استفاده از خازن برای تأمین تغذیه یک مدار روش ارزان و مقرون به صرفه بوده ضمن اینکه حجم کمی را اشغال میکند,اما چون از برق شهر ایزوله نیست نسبت به نویز هایی که موتور فن یا بوبین شیر برقی ایجاد میکنند, همچنین نسبت به نوسانات برق شهرحساس بوده و این امرباعث هنگ کردن میکروپروسسور مدار میشود.در بعضی از مدارات تولید داخل از این روش استفاده شده است .

3- روش سوئیچینگ غیر ایزوله

این نوع منبع تغذیه با بهره گیری از یک ای سی سوئیچینگ با قیمت متوسط که از برق شهر ایزوله نیست ،نویزهای شبکه برق را به مدار منتقل کرده و باعث هنگ کردن قسمت میکروپروسسوری مدار میشود.

4- روش سوئیچینگ ایزوله

در این روش که از یک آی سی سوئیچینگ به همراه یک ترانس فریت کوچک بهره گرفته میشود به علت داشتن ترانس فریت, نویزهای شبکه به مدار میکروپروسسور منتقل نمیشوند و گراند مدار از برق شهر ایزوله و جریان بالا و پالایش شده ای را به مدار تحویل میدهد. نسبت به نوسانات برق شهر پایداری بیشتری داشته بطوریکه از 85 تا 250 ولت مدار در حالت عادی کار خواهد کرد.

در مدار ترموستات کارا از روش چهارم که روش سوئیچینگ ایزوله است بهره گرفته شده است.به همین دلیل مدار از نویزپذیری بسیار کم ،پایداری زیاد نسبت به نوسانات برق و حجم کم برخوردارمیباشد.

– استفاده از مدار لمس خازنی مرغوب

صفحه اصلی دارای کلیدهای لمسی با تکنولوژی تاچ خازنی و با آی سی های با کیفیت طراحی شده و درقسمت حسگر اثر انگشت بجای استفاده از فنر و روش های رایج ، از مدارچاپی استفاده شده است. به همین علت حساسیت به لمس انگشت درحد متعادلی میباشد.

در حال به روزرسانی…
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.